یكشنبه 23 تیر 1392 13:35:14             شماره‌ خبر :1257685
انتصاب اعضای جدید انجمن صنایع‌دستی سازمان بسیج هنرمندان مازندران

گروه خبرنگاران افتخاری / حمیدرضا گل‌محمدی: سرپرست سازمان بسیج هنرمندان مازندران احكام اعضای انجمن صنایع‌دستی بسیج هنرمندان مازندران را صادر كرد.

به گزارش خبرنگار افتخاری خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایكنا) در مازندران، قهرمان سعیدی، سرپرست سازمان بسیج هنرمندان مازندران در این نشست ضمن تبریك موفقیت چشمگیر هنرمندان بسیبجی در ششمین جشنواره هنرهای تجسمی، گفت: امیدواریم كه اعضای جدید انجمن صنایع‌دستی سازمان بسیج هنرمندان مازندران بتوانند با یاری خداوند متعال و پشتكاری مضاعف در پیشبرد اهداف سازمان كوشا بوده و همچون سنوات گذشته افتخارات خوبی برای مازندران كسب كنند.

وی افزود: با توجه به طرح‌های پیشنهادی از سوی انجمن صنایع‌دستی در رابطه با فعالیت‌های سال جاری، امیدواریم كه اعضای محترم انجمن نسبت به برگزاری این طرح‌ها در سال 92 بتوانند موفق عمل كنند.

سعیدی تصریح كرد: در ادامه این نشست اعضا نسبت به برگزاری هرچه بهتر طرح‌ها نظرات و پیشنهادات خود را درباره برگزاری هرچه بهتر همایش نقش صنایع‌دستی در اقتصاد و مهارت زندگی و اردوی علمی ـ پژوهشی با موضوع «نقش منابع طبیعی در صنایع‌دستی» اعلام كرده و مواردی به تصویب رسید كه جهت اجرایی شدن در دستور كار انجمن قرار گرفت.

سرپرست سازمان بسیج هنرمندان مازندران بیان كرد: در این نشست حمیدرضا گل‌محمدی تواندشتی به عنوان مسئول انجمن صنایع‌دستی، احمد اقیان به عنوان جانشین، منیرالسادات حسنی به عنوان مسئول جذب و شناسایی انجمن، سیده كبری مهدوی به عنوان مسئول آموزش و پژوهش و زهرا احمدی خطیر به عنوان مسئول نشر و اطلاع‌رسانی انجمن منصوب و احكام ایشان در طی مراسمی اعطا شد.

یادآور می‌شود، در این مراسم جمیله توكلی، مسئول امور انجمن‌ها و نادر باباپور، مسئول فرهنگی سازمان بسیج هنرمندان نیز حضور داشتند.

  
 
   استفاده از این خبر ، با ذکر منبع بلامانع است.
لطفا دیدگاه و نظرات خود را درباره خبر فوق در این قسمت درج نمایید:
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • آذر دانلود