تبلیغات
کدو آذین kadoazin - سخن نیوز: نشست انجمن صنایع دستی بسیج هنرمندان جمعه 21 شهریور 1393 :
نشست انجمن صنایع دستی بسیج هنرمندان
دیروز - 05:48


  سخن نیوز:/حمیدرضا گل محمدی/ باحضورمسئول انجمن های واعضای این انجمن جهت بررسی وپیگیری فعالیت های هنرمندان بسیجی درسطح استان برگزارشد. 
عسگری نورزاد معلم مسئول امورانجمن های بسیج هنرمندان مازندران بااشاره به هنر متعهد وجایگاه آن درجامعه گفت: شخص هنرمندهمه عالم را زیبا می بیند، هنرمند با همه وجودش دیواری در مقابل زشتی ها، خصومت ها ،دشمنی ها و بی تناسبی های موجود در عالم است.
 وی درادامه با اشاره به این مطلب که هنرمند درحقیقت یک صلح آفرین است افزود: در عالم دودسته ازانسان های حضوردارند عده ای ازآنان انسان های شروروخونریزهستند و نگاهشان این است که تا چه اندازه ازعالم بهره برداری کنند.
معلم تصریح کرد: اما دسته دیگرازانسان ها وجود دارند که می خواهند چیزی را به عالم اضافه کنند ، این دسته ازانسان هاهمانند مادری هستند که شیره جانشان را جهت رشد نوزاد به آن انتقال می دهند.
مسئول امورانجمن های سازمان بسیج هنرمندان درادامه این نشست با ارایه این مطلب که هنرمند با نگاه فرشته گونه اش عالم را نورانی می کند خاطرنشان کرد : برنامه ریزی و ارایه طر ح ها وعملیاتی کردن آن ها می تواند در ارتقای سطح علمی هنرمندان بسیجی استان کمک فروانی را به همراه داشته باشد .
 
کد خبر : 9821
پایگاه خبری ، تحلیلی ، اطلاع رسانی سخن نیوز
http://wwww.sokhannews.com

.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • آذر دانلود