تبلیغات
کدو آذین kadoazin - پایگاه خبری مشهدسر :برگزاری اولین کارگاه تخصصی صنایع دستی هنرمندان بسیجی استان مازندران
پایگاه خبری مشهدسر | mashhadsar.irمطلب هااخبار بابلسر
کد مطلب: ٢٠۵١۵
تاریخ انتشار: ٩٢/١١/٠۶ یكشنبه ١١:١۴
اختصاصی/ از سوی انجمن صنایع دستی سازمان بسیج هنرمندان مازندران:

برگزاری اولین کارگاه تخصصی صنایع دستی هنرمندان بسیجی استان مازندران

اولین کارگاه تخصصی صنایع دستی هنرمدان بسیجی استان مازندران با عنوان «نقش متقابل صنایع دستی و مهارت های زندگی» با حضور مصطفی رستمی، پژوهشگر و عضو هیات علمی دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران در ساری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مشهدسر؛ قهرمان سعیدی سرپرست سازمان بسیج هنرمندان مازندران گفت: اولین کارگاه تخصصی صنایع دستی هنرمندان بسیجی استان مازندران با عنوان «نقش متقابل صنایع دستی و مهارت های زندگی» با حضور مصطفی رستمی پژوهشگر و عضو هیات علمی دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران و با حضور 30 تن از هنرمندان بسیجی رشته صنایع دستی سراسر استان مازندران درحوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی ساری برگزار شد.


وی افزود: در این کارگاه تخصصی پس از ارایه گزارش عملکرد مسئول انجمن صنایع دستی این سازمان، دکتر مصطفی رستمی، پژوهشگر و عضو هیات علمی دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران در دونوبت صبح و بعد از ظهر به مطالبی در رابطه با نقش متقابل صنایع دستی و مهارت های زندگی پرداخت.


سعیدی تصریح کرد: در ادامه نیز به سوالات هنرمندان حاضر پاسخ های لازم داده شد.


سرپرست سازمان بسیج هنرمندان مازندران ادامه داد: در حاشیه برگزاری این کارگاه تخصصی نیز نمایشگاهی از آثار شرکت کننده گان در این کارگاه برپا شد .

.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • آذر دانلود