تبلیغات
کدو آذین kadoazin - ۱۵ مهر؛ آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه همایش «اشکواره حسینی»
گروه فرهنگی - دبیر بخش تئاتر خیابانی همایش استانی اشکواره حسینی ۱۵ مهرماه را آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه همایش اشکواره حسینی اعلام کرد.

15 مهر ماه آخرین مهلت ارسال آثار به دبریخانه همایش اشکواره حسینیمهیار کمانگری، دبیر بخش تاتر خیابانی همایش استانی  اشکواره حسینی  آمل در گفت‌وگو با ایکنا از مازندران، اظهار کرد: پس از ارسال فرخوان تاتر خیابانی همایش استانی اشکواره استانی آمل  همزمان با استقبال هنرمندان استان، هنرمندان استان های دیگر نیز از این همایش استقبال کردند .
وی افزود: تا کنون فیلم سه  نمایش از آمل، یک نمایش از نور، یک نمایش از ایزد شهر، یک نمایش از چالوس، دو نمایش از ساری، یک نمایش از محمود آباد، یک نمایش از رشت و یک نمایش از اراک، جمعا  یازده نمایش به دبیر خانه ارسال شده است.
کمانگری  گفت: علاقه‌مندان به شرکت در این همایش می‌توانند  آثار خود را تا ۱۵ مهرماه  ۹۷ به دبیرخانه جشنواره  واقع در آمل، خیابان سبزه‌میدان، دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
وی ادامه داد: اعلام نتایج پذیرفته شدگان در این همایش ۲۲ مهر ماه است و این همایش از هفتم  الی ۱۰ آبان ماه سال جاری در شهرستان آمل برگزار می‌شود.

انتهای پیام


برچسب ها: ۱۵ مهر؛ آخرین مهلت ارسال، دبیرخانه همایش، «اشکواره حسینی»،

تاریخ : پنجشنبه 12 مهر 1397 | 10:44 ب.ظ | نویسنده : h.r g.t | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • آذر دانلود